Los Santos Police Departmen
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Los Santos Police Departmen

'To protect & To Serve' - Chief of Police Jason Sanchez - Ass. Chief Alex Collins - Deputy Chief Andrew Duncan - Commander Steven Rose's


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Angie Dickinson[#1] [ACCEPTED]

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

1Angie Dickinson[#1] [ACCEPTED] Empty Angie Dickinson[#1] [ACCEPTED] Uto Dec 01, 2015 1:59 pm

Angie Dickinson



LICNE INFORMACIJE

Ime i Prezime: Angie Dickinson

Godiste i mesto rodjenja: 7.april 1991 u Wasingtonu.

Da li imate drzavljanstvo drzave San Andreas: Imam.

Visina i tezina: Visoka sam oko metar i osamdeset centimetara i teska oko sezdeset kilograma.

Ime staratelja: Annie Dickinson i Tray Dickinson.


POZADINA

Da li imate kriminalni dosije: Nemam.

Da li ste ikad bili ''zrtva'' traffic stopa: Jesam.

Da li ste ikada ranije aplicirali za LSPD: Jesam.

MOTIVACIJA

Napisite zasto zelite da se pridruzite LSPD-u sa najmanje 300 reci: Pa policajka bih htela biti iskljucivo zbog svoje zelje da pomoazem drugima, da donosim red u ovu drzavu, da uhapsim sve kriminalce koji unistavaju i urusavaju slavu ove drzave.Sa sedam godina sam izbegavala svoje drugarice i uvek se igrala sa decacima, zato jer su se oni uvek igrali "Policajaca i lopova".Uvek sam mrzela kad bih bila lopov.Danas imam dvadeset i cetiri gonite i htela bih stvarno da se pridruzim Policiji...nemamu puno prijatelja.Takva sam kakva sam, hteli me ili ne to je na vama.Hvala..

Koji ce biti vasi ciljevi unutar LSPD-a ako budete prosli ceo proces, minimalno 50 reci: Ako uspem da prodem proces, naravno ucinicu nasu udrzavu ponosnom na nas sve potrudicu se da sve radim po propisima i pomognem ovom gradu..

KONTAKT

Broj telefona: 538685

Mesto stanovanja ili boravka: Trenutno stanujem kod drugarice u Glen Parku.

((OOC))

Da li imate TS3 i mikrofon koji radi: Imam.

Godine: 14.

Kolko cesto ce te biti dostupni u jednom danu: 3-4h vikendom 4-5+

2Angie Dickinson[#1] [ACCEPTED] Empty Re: Angie Dickinson[#1] [ACCEPTED] Uto Dec 01, 2015 8:47 pm

Jason_Sanchez



Angie Dickinson ::LICNE INFORMACIJE

Ime i Prezime: Angie Dickinson

Godiste i mesto rodjenja: 7.april 1991 u Wasingtonu.

Da li imate drzavljanstvo drzave San Andreas: Imam.

Visina i tezina: Visoka sam oko metar i osamdeset centimetara i teska oko sezdeset kilograma.

Ime staratelja: Annie Dickinson i Tray Dickinson.


POZADINA

Da li imate kriminalni dosije: Nemam.

Da li ste ikad bili ''zrtva'' traffic stopa: Jesam.

Da li ste ikada ranije aplicirali za LSPD: Jesam.

MOTIVACIJA

Napisite zasto zelite da se pridruzite LSPD-u sa najmanje 300 reci: Pa policajka bih htela biti iskljucivo zbog svoje zelje da pomoazem drugima, da donosim red u ovu drzavu, da uhapsim sve kriminalce koji unistavaju i urusavaju slavu ove drzave.Sa sedam godina sam izbegavala svoje drugarice i uvek se igrala sa decacima, zato jer su se oni uvek igrali "Policajaca i lopova".Uvek sam mrzela kad bih bila lopov.Danas imam dvadeset i cetiri gonite i htela bih stvarno da se pridruzim Policiji...nemamu puno prijatelja.Takva sam kakva sam, hteli me ili ne to je na vama.Hvala..

Koji ce biti vasi ciljevi unutar LSPD-a ako budete prosli ceo proces, minimalno 50 reci: Ako uspem da prodem proces, naravno ucinicu nasu udrzavu ponosnom na nas sve potrudicu se da sve radim po propisima i pomognem ovom gradu..

KONTAKT

Broj telefona: 538685

Mesto stanovanja ili boravka: Trenutno stanujem kod drugarice u Glen Parku.

((OOC))

Da li imate TS3 i mikrofon koji radi: Imam.

Godine: 14.

Kolko cesto ce te biti dostupni u jednom danu: 3-4h vikendom 4-5+

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu