Los Santos Police Departmen
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Los Santos Police Departmen

'To protect & To Serve' - Chief of Police Jason Sanchez - Ass. Chief Alex Collins - Deputy Chief Andrew Duncan - Commander Steven Rose's


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Prijava za kadeta "Los Santos policije" [DENIED]

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Stephan Walker


Gost

LICNE INFORMACIJE

Ime i Prezime: Stephan Walker

Godiste i mesto rodjenja: San Fiero trinaesti prvi hiljadu devetsto devedeset deveta

Da li imate drzavljanstvo drzave San Andreas: Da imam

Visina i tezina: Oko metar i devedeset i tezak oko devedeset i jednu kilu

Ime staratelja: Punoljetan sam i zivim sam

POZADINA

Da li imate kriminalni dosije:Ne naravno da nemam

Da li ste ikad bili ''zrtva'' traffic stopa:Ne

Da li ste ikada ranije aplicirali za LSPD:da mnogo puta

MOTIVACIJA

Napisite zasto zelite da se pridruzite LSPD-u sa najmanje 300 reci: Zelim da se pridruzim LSPD-u da bi pokusao sto vise da suzbijem kriminal u gradu Od malih nogu mi je bila zelja da postanem policajac I otac mi je bio policajac ali nakon protesta pogodjen je u glavu i osttao je mrtav Ja sam zeli da krenem njegovim stopama iako moji nisu bili za to Odlucio sam da odem u drzavu San Andreas i da krenem za ostvarenjima svojih snova Sada mi je se pruzila ta prilika i necu da je ispustam Iskusan sam i otac me je od malih nogu poducavao kako da nisanim i da se borim Sve sam od njega naucio San mi je da postanem nacelnik policije ali sad bih volio da se pridruzim vasem timu Volim akciju i izazove Zelio bih i da se borim protiv neki od velikih mafija u drzavi San Andreas i da zajedno sa svojim timom suzbijemo veliki lanac trgovine drogom i ljudima Mislim da sam rodjen za ovaj zadatak jer imam sve predispoziciji da postanem jako dobar policajac Imam i visinu i tezinu i idem tri puta sedmicno u teretanu Fizicki sam jako aktivan i brz a to je za policajca vrlo vrlo bitno Mozda je ova moja prica malo stura i kratka ali ja nisam znao bolje jer ni u skoli nisam bio dobar u sastavljanju radova i teba te bilo koji aplikacija za poslvoe Nadam se da ce moja molba biti primljena

Koji ce biti vasi ciljevi unutar LSPD-a ako budete prosli ceo proces, minimalno 50 reci: Cilj mi je kao sto sam vec naveo da pomazem svojoj drzavi i da pokusam da u sto vecim mjerama zajedno sa svojim timom suzbijem te oruzane mafije i trgovinu drogom i ljudima te da poboljsam saobracaj Zelio bih da krenem stopama svga oca i da u buducnosti budem jako dobar policajac

KONTAKT

Broj telefona: dva pet dva jedan četri šest

Mesto stanovanja ili boravka: Trenutno sam na lokaciji Glen Park

((OOC))

Da li imate TS3 i mikrofon koji radi: Da

Godine: 14

Kolko cesto ce te biti dostupni u jednom danu: Minimalno 6h i 30min ovo pola mjeseca a kasinje pred kraj decembra minimum 8h

Jason_Sanchez



Stephan Walker ::LICNE INFORMACIJE

Ime i Prezime: Stephan Walker

Godiste i mesto rodjenja: San Fiero trinaesti prvi hiljadu devetsto devedeset deveta

Da li imate drzavljanstvo drzave San Andreas: Da imam

Visina i tezina: Oko metar i devedeset i tezak oko devedeset i jednu kilu

Ime staratelja: Punoljetan sam i zivim sam

POZADINA

Da li imate kriminalni dosije:Ne naravno da nemam

Da li ste ikad bili ''zrtva'' traffic stopa:Ne

Da li ste ikada ranije aplicirali za LSPD:da mnogo puta

MOTIVACIJA

Napisite zasto zelite da se pridruzite LSPD-u sa najmanje 300 reci: Zelim da se pridruzim LSPD-u da bi pokusao sto vise da suzbijem kriminal u gradu Od malih nogu mi je bila zelja da postanem policajac I otac mi je bio policajac ali nakon protesta pogodjen je u glavu i osttao je mrtav Ja sam zeli da krenem njegovim stopama iako moji nisu bili za to Odlucio sam da odem u drzavu San Andreas i da krenem za ostvarenjima svojih snova Sada mi je se pruzila ta prilika i necu da je ispustam Iskusan sam i otac me je od malih nogu poducavao kako da nisanim i da se borim Sve sam od njega naucio San mi je da postanem nacelnik policije ali sad bih volio da se pridruzim vasem timu Volim akciju i izazove Zelio bih i da se borim protiv neki od velikih mafija u drzavi San Andreas i da zajedno sa svojim timom suzbijemo veliki lanac trgovine drogom i ljudima Mislim da sam rodjen za ovaj zadatak jer imam sve predispoziciji da postanem jako dobar policajac Imam i visinu i tezinu i idem tri puta sedmicno u teretanu Fizicki sam jako aktivan i brz a to je za policajca vrlo vrlo bitno Mozda je ova moja prica malo stura i kratka ali ja nisam znao bolje jer ni u skoli nisam bio dobar u sastavljanju radova i teba te bilo koji aplikacija za poslvoe Nadam se da ce moja molba biti primljena

Koji ce biti vasi ciljevi unutar LSPD-a ako budete prosli ceo proces, minimalno 50 reci: Cilj mi je kao sto sam vec naveo da pomazem svojoj drzavi i da pokusam da u sto vecim mjerama zajedno sa svojim timom suzbijem te oruzane mafije i trgovinu drogom i ljudima te da poboljsam saobracaj Zelio bih da krenem stopama svga oca i da u buducnosti budem jako dobar policajac

KONTAKT

Broj telefona: dva pet dva jedan četri šest

Mesto stanovanja ili boravka: Trenutno sam na lokaciji Glen Park

((OOC))

Da li imate TS3 i mikrofon koji radi: Da

Godine: 14

Kolko cesto ce te biti dostupni u jednom danu: Minimalno 6h i 30min ovo pola mjeseca a kasinje pred kraj decembra minimum 8h


Postovani aplikante, vasa aplikacija je razmotrena te nakon daljeg pregleda ODBIJENA.

-Kopiranje tudje aplikacije
-Ne zadovooljavajuci ostali uslovi

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu