Los Santos Police Departmen
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Los Santos Police Departmen

'To protect & To Serve' - Chief of Police Jason Sanchez - Ass. Chief Alex Collins - Deputy Chief Andrew Duncan - Commander Steven Rose's


Niste konektovani. Konektujte se i registrujte se

Wolf Walker [Prijava za KADETA] [#1] [DENIED]

2 posters

Ići dole  Poruka [Strana 1 od 1]

Wolf Walker



LICNE INFORMACIJE

Ime i Prezime: Wolf Walker

Godiste i mesto rodjenja: Los Santos ; hiljadu devetsto devedeset cetri

Da li imate drzavljanstvo drzave San Andreas: Da imam

Visina i tezina: Visok sam sto i osamdeset pet ; Tezak osamdeset i pet kilograma

Ime staratelja: Punoletan sam, zivim sam.

POZADINA

Da li imate kriminalni dosije:Nemam

Da li ste ikad bili ''zrtva'' traffic stopa:Ne

Da li ste ikada ranije aplicirali za LSPD:Ne

MOTIVACIJA

Moj otac, bio je stari marinac, zeleo sam poci njegovim stopam, imao sam americki san, postati marinac,
nisam imao dovoljno godina kzada sam zeleo postati marinac, nakon par godina, neka pravila su se promenila, pa sam odustao. Pronasao sam sajt, gde mi se moze ukazati prilika, da budem ugledan i posten covek.

Koji ce biti vasi ciljevi unutar LSPD-a ako budete prosli ceo proces, minimalno 50 reci: Cilj mi je da sprecim kriminal u gradu, da pomognem svakom civilu koji je u nevolji, da svkog narkomana uhapsim, i sprecim pljacke i ubistva.

KONTAKT

Broj telefona: pet tri devet tri osam tri

Mesto stanovanja ili boravka: Trenutno zivim u Los Santosu, El Corona
((OOC))

Da li imate TS3 i mikrofon koji radi: Da

Godine: 15

Kolko cesto ce te biti dostupni u jednom danu: Prva smena u skoli [3h-5h] Druga smena u skoli [4h-6h]

Jason_Sanchez



Wolf Walker ::LICNE INFORMACIJE

Ime i Prezime: Wolf Walker

Godiste i mesto rodjenja: Los Santos ; hiljadu devetsto devedeset cetri

Da li imate drzavljanstvo drzave San Andreas: Da imam

Visina i tezina: Visok sam sto i osamdeset pet ; Tezak osamdeset i pet kilograma

Ime staratelja: Punoletan sam, zivim sam.

POZADINA

Da li imate kriminalni dosije:Nemam

Da li ste ikad bili ''zrtva'' traffic stopa:Ne

Da li ste ikada ranije aplicirali za LSPD:Ne

MOTIVACIJA

Moj otac, bio je stari marinac, zeleo sam poci njegovim stopam, imao sam americki san, postati marinac,
nisam imao dovoljno godina kzada sam zeleo postati marinac, nakon par godina, neka pravila su se promenila, pa sam odustao. Pronasao sam sajt, gde mi se moze ukazati prilika, da budem ugledan i posten covek.

Koji ce biti vasi ciljevi unutar LSPD-a ako budete prosli ceo proces, minimalno 50 reci: Cilj mi je da sprecim kriminal u gradu, da pomognem svakom civilu koji je u nevolji, da svkog narkomana uhapsim, i sprecim pljacke i ubistva.

KONTAKT

Broj telefona: pet tri devet tri osam tri

Mesto stanovanja ili boravka: Trenutno zivim u Los Santosu, El Corona
((OOC))

Da li imate TS3 i mikrofon koji radi: Da

Godine: 15

Kolko cesto ce te biti dostupni u jednom danu: Prva smena u skoli [3h-5h] Druga smena u skoli [4h-6h]

Nazad na vrh  Poruka [Strana 1 od 1]

Dozvole ovog foruma:
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu